Your Fleet Expert

ZAKUP POJAZDU DO TWOJEJ FLOTY

Zakup pojazdu do Twojej floty – zakup pojazdu czy to nowego czy używanego to ważny moment ze względu na zobowiązanie kosztowe.

Niezależnie czy wybierzesz leasing czy zakup gotówkowy jest do decyzja podjęta na dłuższy czas a jej odwrócenie zawsze będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami. Dlatego wybór właściwego modelu w przypadku auta nowego i właściwego egzemplarza w przypadku samochodu używanego jest bardzo ważny. Pomożemy w obu przypadkach. Zbadamy potrzeby Twojej firmy i Twojego pracownika aby dobrać optymalne rozwiązanie pod względem mobilności, kosztów czy wizerunku.

Dzięki rozległym kontaktom na rynku aut nowych znajdziemy najkorzystniejsza ofertę w salonach samochodowych w całej Polsce.

Jeśli z różnych powodów potrzebujesz samochodu używanego prześledzimy rynek aut używanych, wybierzemy te najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom, sprawdzimy stan techniczny i wynegocjujemy najlepszą cenę oraz najkorzystniejszą formę finansowania.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach  . Oferujemy Ci kompleksową opiekę, która zapewni Ci spokój i oszczędność czasu.