Your Fleet Expert

O NAS

www_bk_2

BARTOSZ KACZMAREK

Bartosz Kaczmarek – posiada 11-letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów osobowych dla marek Mercedes-Benz, smart, BMW, Jaguar i Land Rover, w swojej karierze obsługiwał floty pojazdów na największych wydarzeniach drivingowych w Polsce – Porsche Experience na torze Silesia Ring. W przeszłości prowadził też działalność konsultingową dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Z wykształcenia magister psychologii oraz magister filozofii. Dzięki temu doświadczeniu i wykształceniu jest też doskonałym słuchaczem i badaczem potrzeb. Samochody nie mają dla niego tajemnic zna je zarówno od strony rynkowej jak i produktowej. Analizuje ten rynek na bieżąco – wie jak kupić samochód
tanio a sprzedać drogo. Zaproponuje optymalne rozwiązanie finansowe i ubezpieczeniowe. W swojej karierze sprzedał setki samochodów generując milionowe przychody dla salonów. Doskonale wie, że dobre zrozumienie klienta to klucz do wskazania właściwego rozwiązania flotowego.

marcin_wleklinski_zdjecie

MARCIN WLEKLIŃSKI

Przygodę z motoryzacją rozpoczął w marce Mercedes-Benz u Dealera Roku 2014, gdzie z sukcesami realizował strategię marketingowe wewnętrzne oraz zewnętrzne. Współpracował z Mercedes-Benz Polska i lokalnymi agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i mediów. Doświadczony Doradca ds. Sprzedaży samochodów BMW od ponad 6 lat. Posiada nie tylko głęboką wiedzę na temat produktów, ale również umiejętność skutecznego doradztwa klientom i umiejętności negocjacyjne. Przygotowywanie ofert finansowania zakupu samochodu oraz kompleksowa obsługa klienta były integralną częścią jego pracy.
Imponujące osiągnięcia w realizacji celów sprzedażowych i budowaniu relacji z klientamipotwierdzają zdolność do efektywnej pracy w konkurencyjnym środowisku biznesowym.