Your Fleet Expert

SPRZEDAŻ POJAZDÓW WYCOFANYCH Z UŻYTKOWANIA

Oferujemy pełną obsługę związaną ze sprzedażą pojazdów wycofanych z użytkowania, która może przyczynić się do dodatkowych wpływów do budżetu Państwa firmy, jednocześnie nie obciążając jej zbytnio pod względem czasowym. 

Poniżej przedstawiamy szczegóły naszej oferty:

Przygotowanie pojazdu do wykonania zdjęć oraz sesja fotograficzna + obróbka zdjęć:  zajmiemy się dokładnym przygotowaniem pojazdu do wykonania zdjęć, tak aby prezentował się jak najlepiej. Następnie wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną, uwzględniając wszystkie istotne detale. Po zakończeniu sesji przeprowadzimy również obróbkę zdjęć, aby podkreślić atrakcyjność samochodu.

Przygotowanie ogłoszenia na portalach sprzedażowych i jego wystawienie: Przygotujemy atrakcyjne ogłoszenie, zawierające wszystkie istotne informacje o sprzedawanym pojeździe. Będziemy uwzględniać najważniejsze cechy, dane techniczne, historię serwisową oraz wszelkie dodatkowe informacje, które mogą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Następnie wystawimy ogłoszenie na wybranych portalach sprzedażowych, aby dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych nabywców.

Całkowita lub częściowa obsługa sprzedaży pojazdu: Będziemy pełnić rolę pośrednika między Państwem, a zainteresowanymi klientami. Odpowiemy na przychodzące połączenia telefoniczne, odpowiadając na pytania dotyczące pojazdu oraz umawiając się na prezentacje. W razie potrzeby przeprowadzimy również prezentację pojazdu, aby zainteresowani mogli dokładnie zapoznać się z jego stanem. Będziemy dążyć do uzyskania jak najkorzystniejszej ceny dla Państwa.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach audytu . Oferujemy Ci kompleksową opiekę, która zapewni Ci spokój i oszczędność czasu.